Skivi dhe Uki sjellin projektin e ri muzikor, "Delet" (VIDEO)
Reperi Famos Uki në bashkëpunim me reperin Skivi, ka lansuar klipin e ri muzikor, Delet.

Muzika dhe teksti është regjistruar në kompaninë muzikore të vetë Skivit, teksa dhe ai ka marrë pjesë në klip.

Ndërkohë, Uki është reper i ri në treg ku tashmë po synon të vijojë karrierën e tij muzikore. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2020, ora 16:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori