Skena provokuese në videoklip, përfundon në burg këngëtarja e njohur (VIDEO)
Pëlqej
Një këngëtare e rrymës Pop, në Egjipt, ka përfunduar në pranga pasi akuzohet për “nxitje të shthurjes”.

E gjitha kjo nisi nga një videoklip (shiko videon) në të cilën Shaimaa Ahmed shfaqet tepër provokuese duke ngrënë një banane.

Në klip ajo shfaqet në një klasë me disa djem, dhe me një mbishkrim në dërrasë “klasa #69”.

Mësohet se Prokuroria egjiptiane ka kërkuar qëndrimin e këngëtares ne burg, për të paktën një javë derisa të merret një vendim nga Gjykata për ta dënuar ose jo. /albeu.com/

Shtuar më 22/11/2017, ora 08:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori