Skateboardi më i shpejtë në botë ngjit malet me shpejtësi (VIDEO)
Njihuni me skateboardin më të shpejtë në botë, i cili i ngjit malet dhe i tejkalon makinat me një shpejtësi marramendëse.

Duket si një guralec i vogël që po kalon rrugën, apo si hije që kalon në drejtimin e gabuar dhe që mund të përfundojë anës rrugës. /krokodili/

Shtuar më 27/09/2014, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori