Skandal! Komisioneria e PS kthen kutinë përmbys, arsyeja do t’ju shokojë
Skandal në Korçë! Ndërkohë që në të gjithë Shqipërinë ka nisur proçesi i numërimit të votave dhe KQZ ka publikuar rezultatet e para, një incident ka ndodhur gjatë numërimit.

Ashtu siç mund t’a shikoni në video komisionerja e Partisë Socialiste Pranvera Begolli, tenton të nxjerrë fletët e votimit për të verifikuar nëse votuesi që punon në administratë ka votuar për Partinë Socialiste.

Video është publikuar nga kandidati për deputet Ervin Salianji në profilin e tij në Facebook. /albeu.com/Shtuar më 26/06/2017, ora 07:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori