Sikur të donte gruan sa do makinën! (VIDEO)
Një njeri nuk ka si të shpreh më shumë se kaq dashurinë ndaj makinës.

Gjatë rënies së breshërit, një burrë nga Argjentina u përpoq që me trupin e vet të mbrojë veturën nër mënyrë që të pengojë breshërin të gërvisht makinën.

I shtrirë mbi makinën e tij “Peugeot” ai leviz vazhdimisht krahët dhe këmbët duke luajtur rolin e “fshesave”.

Shikoni videon. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2013, ora 11:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori