Siguria e këtyre super "bishave" testohet duke i përplasur vetë (VIDEO)
Makina e shpejtësisë janë tepër të shtrenjta dhe vitet e fundit ndërthurja e kompjuterit me pjesët mekanike i ka bërë ato edhe më të kushtueshme për prodhuesit dhe për më tepër, për blerësit.

Por, këto makina testohen fillimisht para se të hidhen në treg pasi kushtojnë një mal me para, mijëra ore pune për ta projektuar dhe ndërtuar dhe mbi të gjitha, prestigj nëse diçka dështon, raporton Albeu.com.

Në videon e mësipërme është shpjeguar se si i teston makinat kompania "Koenigsegg" duke thënë se ata verifikojnë çdo gjë tek "bishat" që nxjerrin në rrugë duke i përplasur fillimisht vetë.

Për më tepër, ndiqni videon! /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2019, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori