Siç nuk e keni parë ndonjëherë, moderatorja shqiptare imiton Loredanën dhe do të kënaqeni (VIDEO)
Loredana tashmë ka "krijuar" stilin e saj të veçantë dhe po pëlqehet shumë jo vetëm në shqipëti dhe gjermani po edhe ndërkombtarisht.

Së fundmi zbuluam edhe fansen e saj të re e cila është moderatorja e njohur, Jona Spahiu.

Në InstaStory Jona ka publikuar një video teksa kërcen dhe këndon si Loredana dhe pavarësisht se është shumë ndryshe nga çjemi mësuar moderatorja na kënaqi./albeu.com/

Shtuar më 18/02/2020, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori