Si të pastroni shtëpinë me sodë e uthull (VIDEO)
Pëlqej
Zgjidhje magjike për pastrimin e shtëpisë tuaj.

Shumë njerëz e dinë që detergjentet e ndryshëm për larjen e orendive apo pajisjeve shtëpiake janë shumë të dëmshme për shkak të kimikateve të fuqishme që përmbajnë.

Jeta e amvisave shkurtohet mesatarisht 2 vjet vetëm për shkak të tyre

Në videon e paraqitur më poshtë tregohen truke për të pastruar sendet që gjenden në shtëpi.

Janë të domosdoshme për të gjithë sepse e bën pastrimin akoma më të lehtë dhe argëtues.
Shtuar më 20/04/2018, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori