Si reagon AMG në borë dhe akull: Shikoni testin e këti piloti (VIDEO)
Vozitja në borë dhe akull është një aftësi për të cilën vyen pak praktikë, sidomos në makina me shumë kuajfuqi si Mercedes-AMG.

Për këtë gjë është përkujdesur YouTuber-i, Marchettino, i cili teston tri modele në Alpet italiane.

Ato janë Mercedes-AMG GT Coupe 63S, E53 AMG Coupe dhe CLA 45 AMG.
Shtuar më 17/01/2019, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori