Si në kohët e vjetra, këngë dhe valle në Prizren pse u lind djalë (VIDEO)
Një familje i është gëzuar shumë ardhjes në jetë të një djali.

Në spitalin e Prizrenit sot ka pasur festë, pasi një familje është bërë me djalë.

Në videon e publikuar nga Tv Prizreni, shihet se Spitali i Prizrenit, për disa minuta është shndërruar në dasmë, pasi aty kishin ardhur shumë familjar me surle e tupana për të festuar lindjen e një djali.

Pamje të tilla shihen shpesh edhe në QKUK para Gjinekologjisë.
Shtuar më 23/05/2019, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori