Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Si ndodhi aksidenti me 9 makina në Prishtinë, 9 të lënduar (VIDEO)
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksidentin e tmerrshëm që ka ndodhur në Prishtinë, derisa është bërë me dije se janë të përfshirë 9 vetura dhe një kamion, e të lënduar kanë mbetur tre persona.

“Rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një aksident trafiku në rrugën Agim Ramadani në Prishtinë.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira 9 vetura dhe një kamion”, tha Flora Ahmeti, zëdhënëse e policisë në Prishtinë.

Tutje, u bë me dije se si pasojë kanë mbetur të lënduar tre persona.

“Si pasojë e aksidentit deri tani ndihmë mjekësore u është ofruar tre personave. Me rastin po merren njësitet përkatëse”, bëhet e ditur.
Shtuar më 23/08/2019, ora 14:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori