Çështja çame/ Zv.ministri grek "hakmerret" ndaj Ramës: Diskuto me veten (VIDEO)
Gjatë një interviste për televizionin grek, "Star", zëvendës ministri i Mbrojtjes në vendin fqinj, Dimitris Vitsa, i pyetur për deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama, lidhur me çështjen çame, ai e ka filluar me një buzeqeshje jo pak ironike.

"Nëse dikush dëshiron të diskutojë një gjë të tillë, le të ulet i vetëm në një tavolinë dhe të diskutojë me veten", ka thënë ai. /albeu.com/

Shtuar më 26/11/2016, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori