Shtatzënë me Albi Nakon? Alba Hoxha sqaron zërat (VIDEO)
albi55
Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon.

Por kjo nuk e ka penguar që të ndërtojë ngadalë një karrierë më hapa më të sigurt, përkundrazi.

Por Albën e shkretë nuk e kanë lënë rehat dhe këtë herë në rrjet kanë aluduar se Alba është shtatzënë me Albi Nakon.

Shkak është bërë një moment ku asaj i përthyhen pantallonat dhe duket barku i fryrë.

Por për të gjithë ata që janë kuriozë Alba ka oublikuar videon ku duket qatë që ka një bark shumë të sheshtë. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 08:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori