Shqipja nuk u ndahet sherreve edhe jashtë Për'puthen, kë po kërcënon në Instagram? (VIDEO)
Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e "Për’puthen" duket se është në probleme serioze së fundmi.

Këtë na la të kuptonim vetë ajo përmes një postimi në instastory. Me sa duket dikush po përpiqet që t’i vjedhë 28-vjeçares adresën e instagramit dhe kjo e ka irrituar atë.

Shqipja ka paralajmëruar se do ta gjejë autorin dhe se ai ka për ta paguar, madje ajo është shprehur se do ta hedhë edhe në gjyq.

“Mos u përpiqni të më merrni paswordin e instagramit se keni për ta paguar. Do ju hedh në gjyq të gjithëve dhe do të paguani me lekë në dorë sepse kam për t’ju gjetur”, është shprehur ajo.
Shtuar më 25/11/2020, ora 18:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori