SHOKUESE/ Shikoni si ndalon zemra kur vdes njeriu (VIDEO)
Shpesh është folur për trupin dhe shpirtin e njeriut, por a e dini se çfarë ndodh në çastet e fundit të jetës së njeriut?

Me sipër do ju pasqyrojmë një video ku shpjegohet gjithçka, se sa i vështirë është shkëputja e shpirtit nga trupi në momentet e fundit. /Albeu.com/

Shtuar më 26/02/2017, ora 20:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori