Renato dhe fansat festojnë lirimin e Stresit (VIDEO)
View this post on Instagram

my brudaaaa @stresi @countryclubtirane 💕💕💕💕💕

A post shared by RENATO DOKO (@renatodokoofficial) on

Sot Gjykata urdhëroi lirimin me kusht të Arkimed Luashaj, i njohur me emrin e artit Stresi. Këngëtari i njohur u arrestua nga policia në tetor të vitit të shkuar, por tashmë ai ka fituar lirine ku e presin shumë projekete të reja muzikore, shkruan Albeu.com.

Po sot, me të marre vesh lajmin për lirimin e Stresit, fansat e shumtë të tij janë mbledhur për të festuar në një klab të Tiranës.

Këngetari dhe humoristi Renato Doko, ka publikuar nje video në "Instagram" ku shihet atmosfera e zjarrtë teksa festojnë lirimin e Stresit.

Renato është një fansat e zjarrtë të Stresit, madje vetë këngetari e ka ndihmuar me projektet muzikore djaloshin nga Pogradeci, ndaj festa për lirimin e reperit pritet të vazhdojë deri vonë. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2019, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori