Shohin personazhin e Disney, reagimi i vajzave ju shkrin së qeshuri (VIDEO)
Pëlqej
Gjatë një udhëtimi në Haëaii dy vajza të vogla u lumturuan pa masë kur panë një burrë që i ngjante personazhit të preferuar të Disney, përcjell albeu.com

42-vjecari Rella Rivera punon arketar në supermarket kur vajzat papritmas bërtitën me entuziazëm: "Ky është Maui!"

Rivera ka një ngjashmëri të habitshme me personazhin e Disney
nga karakteri tek flokët, dhe përmasat trupore madje edhe tatuazhet. /albeu.com/


Shtuar më 12/01/2018, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori