Shkelma dhe grushte, gratë përleshen keq në autobus (VIDEO)
Dy gra janë goditur me grushte me njëra-tjetrën në një autobus duke lënë pa fjalë udhëtarët e tjerë.

Në pamjet filmike do të shikoni dy gratë teksa bërtasin dhe shajnë njëra tjetrën ndërsa lëvizin nëpër autobus, megjithëse janë të rrethuar nga pasagjerë të tjerë.

Të dy gratë vazhdojnë që të zihen edhe pse në autobus ka fëmijëve. E gjithë ngjarja ka ndodhur në një autobus të Bristolit në Angli.
Shtuar më 15/03/2019, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori