Investim kolosal, shikoni si pritet të transformohet "Unaza e Re" (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ka zgjedhur tu thotë mirmëngjes shqipëtarëve me anë të videos që tregon ndryshimet që pritet të ndodhin në zonën e "Unazës së Re".

Ai ka uruar një të dielë të bukur dhe tregon edhe njëherë se ky ndryshim është tejet i rëndësishëm si për njerëzit ashtu edhe në ndihmë të mjedisit.

Postimi i plotë

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë projekt të ri të hyrjes së TiranësUnazën e Re, që reflekton nevojën për të ndërhyrë në atë nyje tejet të rëndësishme dhe të ngarkuar, duke garantuar një qasje më miqësore me mjedisin urban, ju uroj një të dielë të bukur 😊

Shtuar më 02/06/2019, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori