Shikoni se si kjo grua arrin të vjedhë pajisje me vlerë 1400 dollarë (VIDEO)
Në një video të regjistruar në një dyqan pajisjesh elektronike vihet re se si një grua vjedh dhe fut nën fustan disa kuti mjaft të mëdha.

E shoqëruar nga një burrë ajo zgjedh me qetësi pakot me pajisjen që dëshiron dhe i fut brenda fustanit, e më pas del nga lokali si kliente e rëndomtë.

Ndërkohë dhe pse fytyra e saj duket qartë policia në Broward të Floridës akoma nuk ka arritur që ta identiofikojë gruan. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2015, ora 08:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori