Shikoni se si del nga shtrati ky fëmijë (VIDEO)
Fëmijët dhe pse të vegjël janë ato që herë pas here bëjnë veprime, që të lënë të çuditur. I njëjtë është dhe ky vogëlushi në video, i cili duket që është shumë i vogël, por ka gjetur mënyrën e duhur për të dalë nga shtrati.

Shikoni se si ai nxjerrë këmbët jashtë dhe e lëvizë shtratin e vogël tek ai i prindërve, pasi ngritet në maje të gishtave, djaloshi rrotullohet dhe del nga “burgu” i vogël. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 08:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori