Shikoni se çfarë ndodh me këta zjarrfikës! (VIDEO)
Një pakujdesie e momentit nga zjarrfikësit për pak se nuk u shndërrua në tragjedi. Ngjarja ka ndodhur në një pjesë rurale të Norvegjisë ku shohim se si makina e përfshirë nga flakët ka lëizur nga vëndi.

Teksa zjarrfikësit po përpiqeshin tyë shuanin flakët ka ndodh ajo që nuk duhej të ndodhte, makina ka filluar të lëvizë, kjo dhe si pasojë e pjerrësisë së rrugës në të cilën ajo qëndronte.

Për fat të mirë nuk kishte trafik veturash apo njerëz, dhe makina u ndal nga mbrojtëset e rrugës. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2015, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori