Shikoni pamjet mahnitëse të Prishtinës së mbuluar nga bora (VIDEO)
Prishtina ka marrë një tjetër pamje nga dëbora e cila ka mbuluar me një ngjyrë të bardhë kryeqytetin e Kosovës.

Arton Krasniqi, përmes pamjeve të fotografuara dhe filmuara me dron ka sjellë një panoramë mahnitëse të Prishtinës.

pamjet e fiksuara me dron prezantohet Prishtina dhe parku i Gërmisë, ku përmes kësaj videoje, shihet se si duket kryeqyteti i mbuluar nga bora. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2017, ora 16:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori