Shikoni çfarë i ndodh të riut teksa mbante fjalim përpara Bashës (VIDEO)
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka folur ditën e sotme nga ‘Çadra e Lirisë’, ku ishte i shoqëruar edhe nga të rinjtë demokratë.

Ashtu siç ka funksionuar që nga fillimi i protestës së PD-së para kryeministrisë edhe ditën e sotme disa prej të rinjve kanë marrë fjalën duke folur në prezencë të kryetarit të PD-së.

Por, njëri nga ata, ka pasur aq shumë emocione sa është ngatërruar me fjalët e tij dhe mezi e ka mbaruar fjalimin./Albeu.com/

Shtuar më 04/04/2017, ora 22:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori