Shikoni çfarë i ndodh këtij polici të dehur (VIDEO)
Rusia është e njohur si një vend me probleme për shkat të alkoolit. Në video tregohet se si një polic i dehur ndeshet me një shofer i cili nervozohet nga veprimet e policit.

Polici i dehur qëndronte i shtirë në mes të rrugës saqë drejtuesit të automjetit ju deshdilte nga makina dhe të lironte rrugën, por ai sërish të njëjtin veprim duke shkaktuar nervozizëm tek shoferi.

Për më shumë shikoni videon se si sillet ai me të. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2015, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori