Shfaqje e padëshiruar, vajza urinon gjatë intervistës live (VIDEO)
Një vajzë ka fitur simpatinë e shumë banorëve në SHBA, ku gjatë një interviste, ajo nuk ka mbajtur dot nevojat personale dhe padashje ka dhënë një shfaqje të padëshiruar.

E reja, ashtu sikundër duket dhe nga pamjet, nuk ka mundur dot por teksa ndodhej në tentativa për të mbaruar intervista sa më shpejt, ajo ka urinuar.

Kjo video është regjistruar gjatë një interviste të drejtëpërdrejtë në një televizion në Kaliforni, SHBA. Vajza në fjalë që po fliste për një rast dhune është shprehur se kishte nevojë për të urinuar, por ajo është injoruar për kërkesën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2015, ora 12:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori