Shfaqet arusha gjigande në Bjeshkët e Sharrit (VIDEO)
Një ari gjigand është filmuar nga një qytetar në Bjeshkët e Sharrit gjatë ditës së djeshme.

Sipas një video që po bën xhiron në rrjetet sociale një person është afër ariut dhe i thotë për humor hajde të bëjmë muhabet.

Por, ariu frikësohet dhe largohet menjëherë nga vendi.
Shtuar më 30/05/2018, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori