Sherr me thika në Tetovë, gjashtë të lënduar (VIDEO)
Të paktën 6 persona kanë mbetur të plagosur sipas një zënke më armë të ftohta , e cila ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Tetovës.

Sipas policisë, dy persona kanë pësuar marrë plagë të rënda dhe janë dërguar me urgjencë në spital, ndërsa policia po heton më tej për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

"Tv Koha" bën të ditur se ende nuk janë zbardhur shkaqet e kësaj zënke dhe se policia ka shoqëruar në rajon të gjithë personat që morën pjesë në sherr, përveç dy të plagosurve që u dërguan me urgjencë në spital. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2017, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori