Shëngjini pas stuhisë, dëme në automjete e biznese (VIDEO)
Moti i keq me stuhi i një nate më parë ka sjellë probleme në Shëngjin.

Sende të ndryshme kanë rënë mbi automjete dhe biznese, duke sjellë dëme.

Gjithashtu shumë zona janë pa energji elektrike si pasojë dëmeve të shkaktuara nga moti.
Shtuar më 10/07/2019, ora 10:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori