Shëmbet shkëmbi i bardhë në kanalin e Manica-s (VIDEO)
Shembje dheu në shkëmbin e bardhë në pikën më të ngushtë të Kanalit të Manica-s. Shembja është vërejtur disa ditë pas ngjarjes ndërsa është rezultat i erozionit.

Fatmirësisht, erozioni që ndodhi nuk ka provokuar dëme dhe të plagosur. /albeu.com/


Shikoni videon:

Shtuar më 15/03/2012, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori