Shembet gjatë punimeve hoteli në Luiziana, 1 i vdekur dhe 18 të plagosur rëndë (VIDEO)Hoteli i quajtur ‘ Hard Rock’ është shembur gjatë punimeve rikonstruktuese, në New Orleans, Luiziana.

Të paktën 18 puntorë ndërtimi janë plagosur rëndë, ndërsa 1 prej tyre ka humbur jetën.

Puntorët u zunë poshtë nën gërmadhat e hotelit, pasi ai u shemb dhe ra mbi ta.

Shtuar më 14/10/2019, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori