SHBA, shembet hoteli në qendër të qytetit, disa të plagosur (VIDEO)
Ndërtesa e hotelit “Hard Rock” në qendër të Nju Orliënsit, SHBA, është shembur sot duke shkaktuar disa të plagosur.

Pamjet e tmerrshme nga ngjarja tregojnë se si njerëzit vrapojnë të trembur nga skena dhe mbulohen me pluhurin e rrënojave.

Hoteli po i nënshtrohej disa punimeve për t’u modifikuar tërësisht, por diçka nuk ka shkuar sipas planit.
Shtuar më 12/10/2019, ora 21:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori