SHBA, burri rrihet brutalisht nga policët (VIDEO)
Katër oficerë policie ndalojnë një njeri, të cilin e rrahin edhe pse ai është tashmë në tokë. Ata e kanë goditur fuqishëm me shkopinj gome derisa i kanë hequr një dhëmb. Ngjarja e tmerrshme ndodhi në Long Beach, në Los Angeles.

Nuk dihen ende shkaqet që i kanë shtyrë policët ta rrahin në këtë lloj mënyre. Videoja është filmua nga kalimtarët dhe është hedhur në YouTube. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2013, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori