SHBA/ Autobusi përplaset në autostradë, 5 persona humbin jetën (VIDEO)
.
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një aksident rrugor ka ndodhur në Kaliforni, SHBA pak mbas ores 03:30 të paradites duke lënë të vdekur pesë persona, deklarojnë autoritet lokale.

Në momentin e aksidentit, rreth 30 persona ishin në autobusin që ishte nisur nga Kalifornia jugore për në Sakramento.

Autobusi u përplas në autostradën “State Route 99”, mes qyteteve Atwater dhe Livingston. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2016, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.