Sërish vërshime në Serbi, mbytet një person (VIDEO)
Serbia vazhdon të jetë një lokacion mjaft i prekur nga vërshimet.

Reshjet e denduara të shiut kanë vazhduar mbrëmë vonë, por edhe gjatë paradites së sotme.

Në këto vërshime, një person është mbytur në Banji Koviljaç, për shkak se ka qenë në bodrum dhe nuk ka mundur tiu shpëtojë vësrshimeve. /albeu.com/

Shtuar më 07/08/2014, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori