Së shpejti prindër? Klea Huta surprizon Elgitin por ka diçka që nuk shkon (VIDEO)
View this post on Instagram

😍😇

A post shared by 🥰• Klea Huta • 🥰 (@klea.nelaa) on

Klea Huta dhe Elgit Doda janë padyshim një prej çifteve më të parapëlqyer në showbizin shqiptar.

Ashtu sikundër kanë thënë edhe nëpër intervista, dëshra e tyre për tu bërë prindër është shumë e madhe.

Së fundmi, Klea ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video ku ka përdorur edektet e Snap Chatit të cilat e tregojnë atë si bebe.

Ajo kërkon që vajza të jetë kopja e saj pasi ashtu sikundër duket edhe në video, është një bukuroshe e vogël dhe tepër e ëmbël.

Në videon e publikuar, Klea i kërkon falje Elgitit pikërisht për faktin se kërkon që vajza të jetë si ajo.

Ndoshta klea është shtatëzanë ose ndoshta e gjitha ishte një frymëzim i momentt nga filtrat e Snap, kjo mbetet për tu parë në vazhdim.
Shtuar më 09/07/2019, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori