E FUNDIT/ Futbolli në zi, ndërron jetë Diego Armando Maradona
Së shpejti në ekran, Jonida Maliqi ndan promon finale të emisionit (VIDEO)
Shumë shpejt, këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi do të vijë në ekran me formatin e saj ‘Jonida’s Room’ në ‘Vizion Plus’. Jonida ka ndarë me ndjekësit promon e emisionit, në të cilën shfaqet me disa veshje dhe e qeshur duke i ftuar të gjithë ta ndjekin mbrëmjen e së shtunës në orën 19:45.

Përveç komenteve të ndjekësve dhe miqve të Maliqit, nuk ka munguar as ai i Romeos, i cili poshtë videos ka shkruar: “Dritë dielli”.

Me siguri ky rrugëtim i ri për Jonidën duhet të jetë tepër emocionues, ndonëse ajo ka provuar dhe më parë disa eksperienca si moderatore e ‘Dancing With The Stars’.

Kujtojmë se Maliqi ka treguar se formati që do të sjellë do të ketë ‘lifestyle’ dhe çdo gjë të bukur që syrit të ndjekësve nuk duhet t’i shpëtojë.

Shtuar më 27/10/2020, ora 22:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori