S'do shihen gjithë ditën, i biri i "merr frymën" Arbanës me puthje (VIDEO)
Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është e angazhuar këto ditë me librin "Receta për 5 minuta" dhe së fundmi ka nisur një tur në disa qytete të Shqipërisë. Duke qenë se po udhëton kaq shpesh, Arbanës i duhet të qëndrojë larg djalit, Jonit dhe atë e merr malli.

Në videon e fundit të publikuar në Instastory Joni shfaqet duke e puthur Arbanën pa pushim e duke e përqafuar.

"Kur e dimë që s'do shihemi gjithë ditën", shkruan Arbana.

Shtuar më 22/11/2019, ora 13:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori