Sazan Guri puth Sonila Meçon LIVE në emision (VIDEO)
Gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t, mbrëmjen e të enjtes ka pasur një momentpikant”, kur ambientalisti i njohur Sazan Guri ka puthur miqësisht, gazetaren e njohur Sonila Meço.

Duke debatuar së bashku për çështjen e banorëve të cilëve pritet tu prishen shtëpitë për shkak të projektit të ndërtimit të unazës së Re, Guri dhe Meço në një moment kanë gjetur dakordësinë mes tyre dhe kjo sjellë dhe momentin pikant, duke zbutur disi situatën e tensionuar të debateve në studio… Për më shumë ndiqni videon
Shtuar më 24/11/2018, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori