Sara Kapo del topless rrugëve të Tiranës (FOTO&VIDEO)
Vajza e aktores së njohur Ema Andrea, Sara Kapo, është përfolur shpesh për gjestet e saja provokuese.

Por ndërsa ka treguar se di të surprizojë me fotot nudo apo puthjet me një femër, këtë herë do të habiteni me veprimin e saj. Sara publikoi dje këngën e saj të parë me titull “Watching you”.

Askush nuk e mendonte se Sara kishte zë për të kënduar, por ja që vajza e Emës ka arritur t’i befasojë të gjithë.

Ajo shfaqet në klip duke ecur rrugëveTiranës, teksa një mashkull e prek dhe më pas ajo zhvishet.

Skenat e videoklipit përfaqësojnë më së miri karakterin kontrovers të Sarës, e cila shfaqet “e egër”, por di të jetë edhe sensuale. /albeu.com/
Sara Kapo del topless rrugëve të Tiranës (FOTO&VIDEO)

Shtuar më 06/01/2018, ora 09:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori