Saimir Tahiri harron hallet, e "djeg" me këngëtaren e njohur në një klub (VIDEO)
Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është një nga emrat më të lakurar të politikës shqiptare për shkak të akuzave ndaj tij dhe hetimeve për përfshirje në botën e krimit.

Por duket se mbrëmjen e djeshme Tahiri i ka harruar për një moment të gjitha dhë së bashku me miqtë e tij ka kaluar disa momente relaksi.

Nënë shoqërinë e Tahiri ka qënë edhe këngëtarja e njohur Eneda Tarifa që në video duket se ka një miqësi të afërt me Tahirin.,

Siç shihet në videon e publikuar në rrjetet sociale, ish-ministri është ngritur në skenë dhe ka rrëfyer mikrofonin, duke kënduar këngën: “E ndalu pak, e ndalu pak!”.

Edhe më herët në ditëlindjen e tij, kujtojmë se Tahiri është shfaqur në rolin e muzikantit.

Ndërkohë Gjykata për Krime të Rënda pasi vlerësoi hetimet e Prokurorisë e ka marrë zyrtarisht të pandehur ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin. /albeu.com/

Shtuar më 06/04/2019, ora 13:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori