Sa të mirë! Shikoni si komunikojnë këta bebushë (VIDEO)
Të rriturit e kanë të lehtë komunikimin mes njeri-tjetrit pasi përdorin fjalët dhe gjestet. Megjithatë, çdo moshë ka nevojë të komunikojë, përfshi edhe të porsalindurit, por ata kanë dezavantazhin e të folurit, ndërsa shfrytëzojnë forma të tjerë.

Videoja e dy fëmijëve të porsalindur që komunikojnë në një formë të veçantë me njeri-tjetrin po bën xhiron e internetit, raporton Albeu.com.

Ata duket se duan t'i thonë diçka njeri-tjetrit duke vijuar kështu komunikimin për disa sekonda deri sa njëri prej prindërve mori kamerën dhe po i xhironte. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori