"Sa të ligë jeni", sulmohet studio muzikore e Mozzik (VIDEO)
Është sulmuar studio muzikore e reperit Mozzik.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi, nëpërmjet fotove dhe një video të postuar në story në Instagram.

Nuk dihet ende se kush është autor, apo autorë të sulmit, ndërsa në imazhet e postuara nga Mozzik shihen xhamat e thyer dhe dëmet në muret e brendshme.

“Sa të ligë që jeni”, shkruan Mozzik.
Shtuar më 27/10/2020, ora 21:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori