"Sa shumë të kam pritur", reperi shqiptar bëhet përsëri baba (VIDEO)
View this post on Instagram

Sa shum tkom pritë...

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Reperi i njohur kosovar, Vig Poppa ose ndryshe Vigan Bardhi është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë Vigani me videon më të ëmbël të bebit, të cilit po i jep përkëdheljet e para.

“Sa shumë tkom pritë”, ka shkruar Poppa në videon e fundit në llogarinë në ‘Instagram’, ku nuk kanë munguar menjëherë urimet e ndryshme të ndjekësve dhe miqve të tij.

Kujtojmë se Vigani ka ndarë herë pas here momente të ndryshme me familjen e tij dhe i ka dedikuar partneres së tij fjalët më të ëmbla të dashurisë duke theksuar se ajo është bashkëshortja më e mirë.
Shtuar më 13/10/2020, ora 21:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori