Sa qenka rritur, vajza e Norës dhe Robertit tashmë duket si një princeshë e vërtetë (VIDEO)
Në maj të 2015 Nora Istrefi dhe Robert Berisha u bënë prindër për herë të parë duke u bëkuar më një vajzë të cilën e quajnë Renee.

Vogëlushen e kemi parë gjithmonë në postimet e prindërve, por në videon e fundit të mami Norës Renne duket se është rritur shumë, shkruan Albeu.com.

Nënë e bijë i kanë lyer buzët e kuqe me të njëjtin model flokësh dhe nuk ka pamje më të bukur./albeu.com

style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.500%;">
Shtuar më 19/02/2020, ora 11:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori