"Sa më mungon, të të puthja dhe njëherë...", Brikena shpreh dhimbjen pas humbjes së babait dhe vëllait (VIDEO)
Pëlqej
Brikena Zenunaj, vajza e pronarit të restorantit që u dogj bashkë me të birin në bodrumin e tij i ka kushtuar atyre disa fjalë të ndjera në Facebook.

Fillimisht ajo humbi babain, i cili hyri më datë 28 korrik për të shuar flakët që kishin rënë në bodrumin e restorantit. Më pas, humbi edhe vëllain, Hektor Zenunajn, i cili i mbijetoi flakëve, por ndërroi jetë disa ditë më pas në Turqi.

"Sa më mungon vëllai i dashur..të të puthja edhe njëherë..."., shkruan ajo në një video që ka hedhur në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2017, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori