Sa ishte shembur komunizmi, si martoheshin shqiptarët 30 vite më parë (VIDEO)
Pëlqej
Shembja e komunizmit i gjeti shqiptarët pa asgjë. Mungesa ushqimesh, veshjesh dhe mungesa e strehimit ishin problemet më të mprehta në muajt dhe vitet e para as shembjes së rëgjimit 45 vjeçar.

Në videon e mësipërme janë fiksuar momente të një dasme pak pas shembjeskomunizmit duke treguar plotësisht jetën e shqiptarëve në atë periudhë. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2018, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori