Rusi, seks në pallatin e qeverisë (VIDEO)
Dikush ka qëndruar deri në orët e vona në zyrë. Një dritare e pallatit të qeverisë së Moskës është e hapur dhe ajo që shihet nga video më lartë dallohet një çift i cili duket se ka gjetur kohën për të bërë dashuri.

Gjithcka ndodh jo shumë larg zyrës së kryeministrit rus Medvedev. "Më në fund një lajm mirë nga qeveria" shprehen disa nga komentuesit ne web. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori