Rumunia pa krahë që i bie pianos me këmbë përlot botën (VIDEO)

“Romania Got Talent” ka pasur një fitues shumë të veçantë këtë sezon.

Fituese u shpall Lorelai Mosnegutu, e cila në mungesë të duarve kishte mësuar që t’i binte pianos me këmbë por gjithashtu kompletohej me një zë të mrekullueshëm.

Videoja ku ajo këndonte dhe i binte pianos ka përlotur botën. /albeu.com/

Shtuar më 03/10/2017, ora 17:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori