E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Rumuni që bën dush me para (VIDEO)
Një rumun i cili punon si emigrant në Britaninë e Madhe pohon se ka më shumë se ç'duhet para. Ai gjatë kohës që emigroi vendosi të punojë si truprojë, pozicion që duket se i ka dhënë shumë para atij.

Në vendlindjen e tij ai njihet si “katundari me Maserati”, ndërkohë ai thekson se në Londër ka shkuar pa ansnjë lek dhe tani sdi se çfarë të bëjë me to.

Gjatë qëndrimit në Londër ai ka punuar si truprojë i disa personazheve të famshëm dhe në video shikohen imazhe duke bërë dush me para. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2015, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori